Leshohet lokali me qera

Jepet me qera nga: Arsim 02 Sht 01:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Leshohet lokali me qera
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Vushtrri
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet ne Vushtrri perkatesisht ne rrugen Bahri Kuqi , esht ne gjendje te rregulll vetem te filloj biznesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim