Lokali me qera ne Vushtrri

Jepet me qera nga: Eqrem 19 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Vushtrri
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jipet me qera lokali 35 metra katrore.
Lokali gjindet ne Vushtrri ne banesen me xhama te parku.
Ruga: Deshmoret e Kombit.
Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim