IPET LOKALI ME QERA MAGJISTRALE-VUSHTRRI

Jepet me qera nga: bedri 29 Sht 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Adresa: shote galica
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Vushtrri
Hapësirat : Industri dhe Puntori
ipet lokali me qera magjistralja mitrovic-prishtin perkatshit ne vushtrri. lokali ka nje siperfaqe rreth 150 m katror ka lartesi 3.60 m ka banjon ka parking te mjaftueshem etjj. lokali ka poziten shum te mir per zhvillimin e bizneseve te ndryshme per me shum informata kontaktoni tel:044-198-282 dhe 044-423-748
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim