fur buke

Jepet me qera nga: basri 29 Mar 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Vushtrri
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Jepet fur buke me qira ne lagjen e tetoves sedllarc fura posedon banim +38970820158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim