Lokal me Qera Vushtrri

Jepet me qera nga: Xhavit 12 Jan 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Vushtrri
Hapësirat : Të tjera
Ipet lokali me qera . Lokali esht 70m2 ne gjendje shum te mir me WC brenda.
Lokali gjendet ne Vushtrri me saksisht ne magjistralen Prishtine-Mitrovice. Lokali ka dhe nje hapsir mjaft te gjer jasht, cmimi sipas marrveshjes per me shum info tel 049814662 ose viber +37744426139 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim