Banes me qira ne Vushtri

Jepet me qera nga: Mehmet Qerimi 01 Shk 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Rruga Adem Jashari
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Vushtrri
Ipet banesa me qira në qender të Vushtrris përball qerdhes shtetrore! Me kontrat një vjeqare sie dhe mundësi vazhdimi! Banesa ëshë e mobiluar, plotson kushtet për banim me standard Europjan, me një qmim shum të volitshëm ju mirpresim në kët nr 0037744557734 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim