Divane

Jepet me qera nga: Xheni022@gmail.com 19 Shk 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Vushtrri
Nje 3 nje 2 dhe 2 fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim