winnenden

Jepet me qera nga: Blerim Rama 09 Sht 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Vushtrri
Jap Shtepin me qira ne Vushtrri .Shtepia oshte Mobiluar ka 3 dhoma nje kuzhine dhe Banjo me Balkon dhe garzhe .Shtepia Ater gjimnazit te ri ish Poletit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim