100 apartamente durres

Jepet me qera nga: Kujtim Dje 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

25 EUR / muaj

Adresa: 100 apartamente
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Artanë

Kemi banesa & hotele me qera me pamje nga deti , Mund te Rezervoni kur te doni. Banesat ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit: plazhi durrsit/shkembi kavajes/ Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: xhimibeqo@hotmail.com,

Banesat ndodhen shkembi kavajes.
Me te gjitha kushtet klima etje
Kemi 1+1 desing me pamje nga deti
50€-& 40€
Kemi 2+1 40€ nata 200 m afer deti
Kemi 1+1 20m afer detit 35€nata
Kemi 1+1 200m 30€/25>
garzonere 20€/ 30/
Kushtet klima guzhin wi-fi etje
Banesa kemi shum
Ne banesat i cojm me foto
Dhe ju e zgjithni, dhe ke deshironi
e rezervoni me nje pagese bankare ,ose manigram per kapar, dhe ju vini ne diten qe do caktoni.
Ne ju mirpresim me korrektesi.
Faleminderit nga manaxheri
100 apartamente me qera

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim