Lokal me Qira ne Fush Kosove te Xhamia Qendrore

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City Dje 16:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Adresa: Afer Xhamis
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira ne Fush Kosove - Kodi 1344

Lokacioni: Afer Xhamis

Siperfaqe: 95 M2

Kati: Perdhes

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Lokali Gjindet Afer Rruges Kryesore

Çmimi €300

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Kliko KETU - LOKALET ME QIRA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim