LESHOHET LOKALI ME QIRA 178 M2

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: BEST LINE SH.P.K Sot 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

750 EUR / muaj

Sipërfaqe: 178 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Të tjera
Lëshohët lokali ME QIRA në Fushë Kosovë.
REF: L13/17/Q

- Lokali 178 m2

- Në lokacion shumë të frekuentuar
- Lokali ka qasje nga dy anët , nga rruga kryesore dhe
nga parku dhe parkingu i kompleksit banesor.
- I pershtatshem per biznese''market''kafiteri'' restaurant''
zyra etj.

- Lokali është i gatshëm për të filluar punën menjëher


Çmimi : 750 €/ muaji


Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Fotografia e Best Line
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim