Banes moderne me qira ne Mati 1

Jepet me qera nga: Lokal 24 Qer 02:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1-Rruga c
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë 3 dhomëshe - 91.7m2 me qira afër Maxi 24h, kompleksi Conin H3, kati i II-të.
Komplet e mobiluar: Dhoma e ditës me kuzhinë; 2 Dhoma të gjumit; Banjo dhe WC; Ballkon dhe Shpajz.
Transporti Publik: Linja 5 Rruga C, Linja 3 Maxi 24h
Për garazhet nëntokësore, sistemin e ngrohjes , rezervu
arët e ujit, oborrin e perbashkët kujdeset administratori. Poashtu banesa ka edhe Kopshtin e fëmijëve.
Çmimi €350
Informata:049 445 711--049 157 113--044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim