Banese me qira,bregu i diellit

Jepet me qera nga: Bekim Ahmeti Sot 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira 2 dhomeshe dhe 3 dhomeshe,qmimi 200,230 dhe 250.banesa gjendet ne bregun e diellit.ka edhe nxemje qendrore .
Tel:045/493565, banesat jane privat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim