Leshoj me qera banesen ne lagjen “Dardania”

Jepet me qera nga: Ze Sot 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë

Leshoj me qera banesen katerdhomeshe ne lagjen dardania ne Prishtine afer postes se madhe.Banesa posedon sallon, kuzhine me trepazari, tre dhoma te fjetjes, dy banjo, shpajze, dy ballkona.Banesa eshte e mobiluar, gjendet ne katin e gjashte, ashensori punon. Banesa posedon nxehje nga Termokosi. Banesa ipet per familjare per kohe me te gjate si dhe nuk bashkepunojme me agjensione.
Qmimi 300 euro. Inf,tel:044393217
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim