Ofrojm Banesën me qera te Teatri Dodona Qendër

Jepet me qera nga: Qendra Dje 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Teatri Dodona
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrojm Banesen me qera në Qendër afër teatrit Dodona kati i II
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Banjo
*Ballkon
*Shpajz

Cmimi 250 euro
Code 10502
Per info +38344780999 & +38345347047
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim