Lokal me qira ne qender te qytetit

Jepet me qera nga: Lokal Sot 03:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ofrohet me qira lokali afarist ne qender te qytetit prapa teatrit kombetar ne rrugen "Agim Ramadani" me siperfaqe prej 50m². Lokali ndodhet ne perdhes ne lokacion te frekuentuar dendur.I pershtatshem per:Kozmetike,sallon ondulimi,butik. Kodi: 2728 Informata:049 157 113--049 445 711--044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim