Zyre 80m2 me qira ne qender te qytetit

Jepet me qera nga: Lokal Sot 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet banesa per zyre me siperfaqe 84m2 ne Qender

Banesa gjindet ne katin e I, posedon 3 njesi pune, dhe kuzhinen, depo dhe nje ballkon, e pershtatashme per hapsir afariste si: noter, kontabilitet, avokat etj. Çmimi 500 (i negociushem, depoziti i obliguar).

049 445 711, 049 157 113, 044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim