Furra me Qira

Kërkohet me qera nga: Xxx 22 Sht 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshojm furren me qira eshte me te gjitha paisjet e nevojshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim