KËRKOJMË LOKALE PËR DYQANE/MARKETE NË GJITHË KOSOV

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: LISI Sot 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kërkojmë disa hapësira të përshtatshme për Dyqane/Markete.
Lokalet e ofruara duhet ti kenë së paku 450m2 - 800m2, të kenë vend të mjaftueshëm për parking si dhe në vende/rrugë të përshtatshme si p.sh. në rrugët kryesore, në #Qendër, aty ku kalojnë më tepër klientët, #kompleks i ri banesor etj.
Kërkesat për dyqane/market janë të hapura për të gjitha qytetet dhe qytezat e Kosovës:

Tel. +383 (0)49 406 409
e-Mail: banesat@gmail.com

#rent #qira #market #shop #parking #space #commercial #dyqan #klient #prishtina #kosovo #lokal #sherbim #shitje #retail #store #ushqim #pije #food #drinks #service #region #network #chain #market #business #realestate #sales #networking #insurance #marketing #shopping #house #human #kids #high #buy #new #estate #howto #warehouse #call #commercials

https://web.facebook.com/LISIpatundshmeri/posts/1046622492177370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim