KËRKOJMË HAPËSIRË PËR DYQANE/MARKET - Drenas

Kërkohet me qera nga: L I S I Patundshmeri Dje 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kërkojmë disa hapësira të përshtatshme për Dyqane/Market.
Hapësirat e ofruara duhet ti kenë së paku 250m2 - 500m2, të kenë vend të mjaftueshëm për parking si dhe në vende te përshtatshme si p.sh. në rrugët kryesore, në qendër, aty ku kalojnë më tepër klientët, komplekset e reja banesore etj.
Kërkesat për dyqane/market janë të hapura për të gjitha qytetet dhe qytezat e Kosovës:

Tel. +383 (0)49 406 409
e-Mail: banesat@gmail.com

https://web.facebook.com/145766335596328/posts/1026567604182859/

#rent #qira #market #shop #parking #space #commercial #dyqan #klient #prishtina #kosovo #lokal #sherbim #shitje #ushqim #pije #food #drinks #service #region #network #marketing #business #realestate #sales #networking #insurance #new #office #shopping #kids
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim