Lokal ne qender

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: Sigma 21 Gsh 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Zyra
Lokal ne QENDER me frekuentim te njerezve ,obligohet te kete banjo(WC),mundesisht me vendparkim.

Per kompani te sigurimeve dhe kontrat afatgjate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim