G KONSIG - Kërkojmë dhe Japim Banesa me Qera

Kërkohet me qera nga: G Konsig Sot 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Agjencioni për patundshmëri G KONSIG

Kërkojmë dhe japim të gjitha llojet e banesave me qera në Ferizaj.

Për çdo informat shtesë ju mund të drejtoheni në Agjencionin tonë në G KONSIG.
Rr. 12 Qershori në Ferizaj.

Kontakti:📞
Tel: 044 199 747
Viber: +383 44 199 747
Facebook: G KONSIG

Ju falënderojmë për bashkëpunim.
Ju mirëpresim në G Konsig.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim