Kerkoj Banes me qira

Kërkohet me qera nga: G3 05 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kerkoj Banes me qira te pa mobiluar

2 deri 3 dhoma

Banesa te jet e re dhe me nxemje

si dhe te kete lift

044 945 145 edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim