MARRIMË BANESA DHE SHTËPIJË ME QERA

Kërkohet me qera nga: Agjensioni ,,LINA,, 16 Shk 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Marrim banesa dhe shtëpijë me qera për familjarë e cila duhet të jet komplet e mobiluar.Presim ofertues serioz.
Banesat mund të jenë të madhësive të ndryshme.

Ndërmjetsues Agjensioni LINA
Adresa:Rr,,Recakut"afër ETC
tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim