Kerkojme banese eksluzive me qira per nderkombetar

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: Agjensioni i Patundshmerise KOMFORT 24 Gsh 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kerkojme shtepi moderne me qira per nderkombetare.

Shtepia duhet te kete se paku tri dhoma gjumi , dy banjo, sallonin me kuzhine. Preferohet te kete edhe garazhe per veture.

Shtepia duhet te jete e mobiluar dhe kerkohet per nderkombetare per se paku nje vit.

Çmimin e bisedojme.

Per çdokend qe ka oferta te tilla, ju lutem na kontaktoni ne Agjensionin e Patundshmerise " KOMFORT", Ferizaj

Tel & Viber 044 66 17 85 dhe 049 503 513
E-mail; komfort-fr@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim