Kerkoj lokal

Kërkohet me qera nga: Xhevat 21 Nën 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
kerkoj lokal me qira me inventar per gjelltore-qebaptore
na kontaktoni ne viber:+37744720075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim