(KËRKOJ) BANESA për Blerje dhe Qira në F. Kosovë

Kërkohet me qera nga: KOSOVA REAL ESTATE 30 Nën 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
(KËRKOJ) BANESA për Blerje, dhe Qira në tër Fushë Kosovën.

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim