Banese ne Fushe Kosove

Kërkohet me qera nga: Xhafer 17 Gsh 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kerkoj nje banese me qera ne Fushe Kosove, te jete me sallon, kuzhine dhe nje dhome gjumi.Cmimi te jete deri 100 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim