Kerkoj banes me qira ne Fushe Kosove

Kërkohet me qera nga: Suad 27 Dhj 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kerkoj banes me qira per familjar dhe me qendrim te gjat banesa duhet te ket sallon me kuzhin dhe dy dhoma gjumi ose nje dhom gjumi banjo ket renditje dhe te jet e pa mobiluar perveq kuzhines qe duhet ta mobiloj pronari qmimi deri 120€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim