Kerkoj banes ne Fushe Kosove

Kërkohet me qera nga: Maliq 09 Nën 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kerkoje nje banese me qera ne Fushe Kosove. Banesa te jete diku afer Viva Fresh Store, ose andej pari. Te jet e mobiluar, ose gjysem e mobiluar. Jemi Çift dhe mendojm me banu per kohe me te gjate.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim