Kerkoj urgjent banes

Kërkohet me qera nga: Bedrii 10 Dhj 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Banes me nje dhomē kuzhin dhe sallon . Urgjent deri të shtunën . Te jetë e mobiluar . Me nje qmim mundesisht te volitsshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim