Kerkoj urgjentisht banes me qera

Kërkohet me qera nga: Edison 21 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kerkoj urgjentisht banes me qera ne Fushe Kosove banesa te jet e mobiluar me dy dhoma gjumi dhe sallon me kontaktoni ne numrin +37745695862
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim