banes

Kërkohet me qera nga: toni 20 Mar 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Banesa te kete sallon dhe kuzhine, dhe nje dhome.Qmimi te jete 180 per afat te gjate kohore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim