banese me qira

Kërkohet me qera nga: nexhdet 18 Mar 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kerkoj banese per pushim ne muajin gushte. Banese duhet te jete komfore dhe jo ma e vogel si tri dhoma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim