kerkoj banes me qira

Kërkohet me qera nga: suad beqiri 13 Nën 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kerkoj banes me qira ne Fush Kosov jemi familjar me qendrim te gjate qmimi 120€hapsira duhet te jet sallonme kuzhin dhe dy dhoma gjumi bonjo banesa duhet te jet e pa mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim