Kerkojmë Banesa dhe Shtëpi me qera në Fushë Kosovë

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: IShqipe Agency Sot 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni për Patundshmëri IShqipe!
Kerkojmë urgjentisht Banesa,Shtëpi,Gasonjere dhe Lokale me Qera në të gjitha lagjët në:Fushë Kosovë.
Banesat duhët me qenë të mobiluara me 1 ose 2 dhoma gjumi.Qmimi maksimal deri në 220€.
Banesat kerkohën vetëm për Familjarë për kohë të gjata për banim.
Ndermjetësimin e bejmë me seriozitet dhe perkushtim maksimal në pergjegjësit tona që na takojnë.
Ju mirëpresim në bashkëpunim!
Numrat e kontaktit janë:
Viber/+37744 199-309
044/199-309 049/705-464
E-mail:ishqipe.agency@hotmail.com
Për të gjitha ofertat e Agjensionit tonë,vizitoni faqën tonë zyrtare në facebook:
Agjensioni për Patundshmëri IShqipe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim