zyre me qira

Kërkohet me qera nga: ****** 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
kerkoj nje zyre me qera ne Fushë Kosovë
te jet nje lokal i pa mobiluar,maximumi i madhesis 20meter katror dhe qmimi te jet i volitshem
qendrimi do jetë i gjatë
kjo kerkes eshte e vlefshme deri me 01.11.2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim