banese per pushime verore

Kërkohet me qera nga: nexhdet 20 Shk 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pershendetje. Kerkoj nje banese per pushime ne gushte per tri jave. Nga 1 gushti deri me 21 gushte. Banesa duhet te jete me se paku tri dhoma e mibilume dhe komfore sepse eshte per nje qifte xhermane qe vine ne vizite , ne fushkosove ose prishtine
Informatat ne Adresen nexhdet.osmanaj@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim