Kerkoj shtepi me qera per koh te gjat

Kërkohet me qera nga: cen maxhuni 04 Gsh 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
kerkoj shtepi ose banes me qera ne fushkosove per koh te gjate jam 3 banor deri ne 100 euro per muaj ose qe ka dikush ta ruaj shtepin dhe tja mirmbaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim