Shtepi me qira

Kërkohet me qera nga: Jeton 25 Jan 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
1 dhome, nje kuzhine se bashku me sallon dhe nje banjo. Qmimi te jete 150 €.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim