KERKOJ TOK PER NDERTIM TE LARTE

Kërkohet me qera nga: ideal 02 Mar 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
KERKOJ TOKE PER NDERTIM TE LARTE PER NJE KOMPANI SERIOZE KU KA REALIZU DISA OBJEKTE NE PRISHTINE DHE GJILAN .
KERKESA - TOKA DUHET TE JET KAH KRAHU I DJATHTE RUGES PR - F.KOSOV .
NE PJESEN E DYTE OSE TRET AFER NDERTESAVE TJERA .

NESE POSEDONI TOK PER NDERTIM TE LARTE NE FUSH KOSOVE ME LAJMRONI FLM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim