Kërkoj banes me qera

Kërkohet me qera nga: Shabani 05 Gsh 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kërkoj banese me qera per çift dhe për kohe afatgjate...Banesa te jete e mobiluar. .Ju lutem lajmroheni ju që jepni banese apo edhe shtepi me qera......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim