KERKOJMË BANESË ME QIRA

Kërkohet me qera nga: PASHA 12 Jan 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kërkojmë Banesë me Qira per Nderkombëtar me siperfaqe nga 50-100m2 të jetë e mobiluar.
Lagjet e preferuara :
1- Blloku i Ri
2- Qarshia e Vogel
3- Qender
4- Tek Gjykata
Si dhe ne te gjitha lagjet e qytetit

- Ju mirepret AGJENCIONI PASHA
- Cdo dit pune nga ora : 08-20
- Adresa : "Nëna Terezë" në hyrje të ( KURRIZTI)
- Tel : 044-253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893-073


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim