KERKOJM BANESA ME QERA PER Studenta

Kërkohet me qera nga: @@@@ 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
KERKOJM BANESA OSE SHTEPI ME QERA .QERAJA DUHET TE JET. JO ME SHUM SE 150 euro PER FAMILJE DHE PER STUDENTA AGJENSIONI GERTI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim