KERKOJM BANESA ME QERA PER TE JASHTEM

Kërkohet me qera nga: @@@@ 19 Maj 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
KERKOJM BANESA OSE SHTEPI ME QERA .QERAJA DUHET TE JET. JO ME SHUM SE 150 euro PER FAMILJE DHE PER TE JASHTEM AGJENSIONI GERTI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim