Kerkoj banes me qera

Kërkohet me qera nga: albina 24 Sht 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kerkoj banes me qera ne Gjakove, mundsisht nje dhome fjetje dhe nje sallon ti kete. Me kontaktoni ne email ju lutem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim