Kerkoj banes me qira per studente

Kërkohet me qera nga: Alba 29 Sht 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
kerkoj banes me qira per studente femra te jet e mobiluar dhe ndertim i ri.Falemderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim