Kerkoj banese me qira

Kërkohet me qera nga: Banese 26 Tet 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kerkoj urgjentisht banese me qira. Banese duhet te jete e mobiluar dhe t'i kete se paku 2 dhoma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim