Kerkojm banes me qera urgjent

Kërkohet me qera nga: Adelina 24 Tet 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kerkojm banes me qera, jemi 5 studente nga peja dhe po na duhet nje banes me qera, mundesisht na lajmroni ne numrin e telefonit qe eshte i shenuar me posht...

044 125 133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim