Keroj banes me qera

Kërkohet me qera nga: Gezimi 17 Shk 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kerkoj banes me qera ne Gjakove,banesa te jete 40-70m2,dhe qmimi 50-100 euro.


per info tel: 044/441-421.ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim